همکاری با فراآزمون

فراآزمون به منظور اشتغال زایی برای دانشجویان و استفاده از تجربیات ارزشمند اساتید و معلمان محترم، از افرادی که تمایل به فعالیت در حوزه طراحی سوال دارند، دعوت به عمل می آورد. 

 

شرایط همکاری به چه صورت است؟

به منظور همکاری با فراآزمون، شما طراحان عزیز پس از ورود به سایت، وارد قسمت طراح شو شوید و در قسمت ثبت نام مدارک خواسته شده را بارگذاری کرده و منتظر تأیید مدیریت سایت باشید. پس از بررسی و عدم وجود مشکل در ثبت نام، گزینه آزمون طراح را در پروفایل خود مشاهده خواهید کرد و شما می توانید به فعالیت مشغول شده و محتوای خود را در دو دسته بانک سوال و آزمون ایجاد کنید. برای مطالعه شرایط و قوانین سایت و نحوه تولید محتوا کلیک کنید. فراآزمون بابت محتوای رایگان هزینه ای از طراح دریافت نمی کند و بازاریابی محتوا را خود (در صورت تمایل فرد نیز می تواند در قسمت بازاریابی فعالیت کند و برای خود درآمد ایجاد نماید) انجام خواهد داد. در صورتی که هر محتوا دارای قیمت مشخصی باشد، پس از کسر کسورات قانونی طراحان حقیقی  60 درصد و طراحان حقوقی 70 درصد فروش را دریافت خواهند کرد. فراآزمون هیچ دستمزد یا پاداشی برای طراحی سوال پرداخت نخواهد کرد. 

 

نحوه قیمت گذاری محتوا به چه صورت است؟

قیمت گذاری محتوا کاملا در اختیار طراح بوده و فراآزمون هیچ دخالتی در تعیین قیمت محصولات ندارد. قیمت گذاری کاملا شخصی سازی شده است و مدیریت تمامی موارد مربوط به محتوا در اختیار طراح خواهد بود. به طور کلی قیمت گذاری برای بانک سوال و آزمون به شرح زیر است:

بانک سوال:

طراحان سوال پس از بارگذاری سوالات در مرحله نهایی، قیمت بانک سوالات خود را تعیین خواهند کرد. قیمت بانک سوال بر اساس هر سوال تعیین می شود. دلیل این کار این است که حقوق مربوط به طراح سوال در هر شرایطی رعایت شود. حتی اگر از یک سوال این بانک سوال استفاده شد، درآمد آن به حساب طراح سوال منظور گردد. برای مثال بانک سوال دارای 50 سوال می باشد. طراح تعیین می کند که قیمت هر سوال 100 تومان است. پس در صورتی که از این بانک سوال به طور کامل استفاده شود، 5000 تومان (100×50) میزان کل فروش این محصول است که از این میزان 60 درصد سهم طراح حقیقی خواهد بود و درمورد طراحان حقوقی این عدد 70 درصد خواهد بود.

 

آزمون

برای طراحی آزمون، بارگذاری سوالات از سه روش امکان پذیر است. 1. روش وارد کردن سوالات به صورت موردی، 2. به صورت یکجا از طریق فایل اکسل یا 3. استفاده از بانک سوالات دریافتی از سایت.

طراحان محترم پس از بارگذاری سوالات تنظیمات مربوط به آزمون را انجام دهند و در نهایت به قیمت گذاری آزمون بپردازند. قیمت آزمون دارای یک قیمت پایه و یک قیمت متغیر است که توسط طراح وارد می شود. قیمت پایه همان قیمت استفاده از بانک سوالات غیررایگان است و قیمت پیشنهادی طراح در اختیار طراح قرار دارد. جمع این دو قیمت، قیمت نهایی را مشخص خواهد کرد که پس از کسر کسورات قانونی، 60 درصد سهم طراح سوال حقیقی و 70 درصد سهم اشخاص حقوقی است.

 

نحوه تسویه حساب به چه صورت است؟

طراحان سوال در پنل خود از قسمت پروفایل من و با کلیک بر روی اطلاعات مالی، می توانند تراکنش های مالی و میزان فروش محتواهای خود را به صورت کامل و با جزییات دقیق، مشاهده کنند. در صورتی که میزان فروش محتواهای شما بیش از 50هزار تومان باشد، می توانید با کلیک روی برداشت وجه، درخواست خود را ثبت کنید. تسویه حساب اول یا پانزدهم هر ماه انجام خواهد شد.