شرایط و قوانین سایت

لطفا قبل از استفاده از امکانات سایت، شرایط و قوانین را به دقت مطالعه کنید.

 

شرح خدمات:

فراآزمون سعی دارد خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. خدمات فراآزمون شامل دو نوع محتوا یعنی بانک سوال و آزمون است. طراحی در این زمینه‌ها شامل سوالات و آزمون‌های تستی بوده و طراح محترم می تواند انواع آزمونهای هماهنگ، عمومی و خصوصی را برگزار کند. طراحان و اساتید محترم می توانند در سایت به طراحی بانک سوال و آزمون هم بپردازند و دانش آموزان و دانشجویان عزیز می توانند از این محتواها استفاده کنند. دانش آموزان و دانشجویان از بانک سوال به منظور برگزاری آزمون خودسنجی و از آزمون‌ها به منظور سنجش خود در میان رقبا، می‌توانند استفاده کنند. از آنجایی که ماهیت فراآزمون پلتفرم است بنابراین فقط محتواهایی که تحت نام فراآزمون در سایت قرار دارند مورد تأیید فراآزمون می‌باشند. دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز باید در انتخاب نوع محتوا دقت کامل داشته و به دقت جزییات محتوا، نظرات کاربران و امتیاز محتوا را بررسی کنند. با توجه به نکات ذکر شده، ممکن است بعضی از محتواها دارای اشکال و خطا باشند؛ از این رو، تقاضا می شود در صورت مشاهده خطا و مشکلات موجود، سریعا مشکل موردنظر را از طریق رایانامه (E.Faraazmoon@gmail.com) با ما در میان بگذارید یا با شماره 01133118578 تماس حاصل فرمایید. در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری داشتید به آدرس مازندران-ساری-خیابان خیام-ساختمان مرکز رشد ساری- طبقه اول-شرکت فرانوگرایان- اتاق 105 مراجعه نمایید.

 

حریم خصوصی:

اطلاعات شخصی، رایانامه و سایر اطلاعاتی که در مرحله ثبت نام وارد می کنید نزد ما به امانت خواهند ماند و این اطلاعات به هیچ عنوان منتشر نخواهند شد. ضمنا برای حفظ حریم شخصی افراد و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، ثبت نام در فراآزمون تنها با اعتبارسنجی شماره موبایل انجام خواهد شد. فراآزمون این اختیار را دارد تا سیاست و خط مشی خود را در هر زمانی تغییر دهد اما متعهد می شود که هرگونه تغییر اساسی را از طریق رایانامه یا پیامک به اطلاع کاربران محترم برساند.

 

سیستم ضد اسپم:

فراآزمون مخالف با ارسال اسپم است. هر کاربری که قصدی غیر از استفاده از امکانات سایت داشته باشد و یا هدف تبلیغاتی داشته باشد، مسدود خواهد شد.

 

حق کپی:

فراآزمون از قوانین کپی رایت حمایت می کند اما از آنجایی که ماهیت سایت فراآزمون پلتفرم بوده و فضایی را برای برگزاری آزمونهای آنلاین توسط تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم کرده است، رعایت قوانین و مقررات نشر از جمله کپی رایت با طراح سوال است و در صورت وجود شاکی در زمینه کپی رایت، مسئولیت متوجه مولف خواهد بود و فراآزمون مسئولیتی درقبال آن نخواهد داشت.

 

دیدگاه و سایر محتواهای موجود:

بازدیدکنندگان محترم می توانند دیدگاههای خود را نسبت به فراآزمون و آزمونها و بانک سوالات موجود در سایت ثبت کنند و از افراد تقاضا می شود که از نشر جملات نامناسب بپرهیزند. در صورت مشاهده، در گام نخست پیام فرد موردنظر پاک خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری وی غیرفعال خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود نخواهد داشت. ضمنا از افراد تقاضا می شود که برای ارسال رایانامه حتما از آدرسهای معتبر استفاده نمایند.

 

شرایط خدمات سایت:

لطفا تمامی قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید و عواقب هرگونه فعالیت بر خلاف خط مشیهای فراآزمون بر عهده کاربر است.

 

پشتیبانی:

فراآزمون پشتیبانی آنلاین و تلفنی را به صورت 24 ساعته دارد و حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی شما خواهد بود.

 

قوانین مربوط به طراحان سوال:

طراحان سوال به منظور فعالیت در سایت فراآزمون قوانین زیررا به دقت مطالعه و رعایت نمایند

1. سن قانونی برای طراح سوال و درآمدزایی در سایت، 18 سال به بالا است.

2. به منظور واریز وجه و تسویه حساب با فراآزمون اطلاعات مالی (شماره شبا و شماره کارت) وارد شده باید با نام طراح در سایت مطابقت داشته باشد.

3.رعایت قانون کپی رایت الزامی است و در صورت هرگونه شکایت یا تخلف، طراح سوال به طور کامل مسئولیت خواهد داشت و فراآزمون هیچ مسئولیتی در قبال این قضیه ندارد. در صورتی که محتوای موردنظر دارای حق کپی با ذکر منبع است، حتما در بخش پاسخ تشریحی نام فرد، نام موسسه و یا سایت موردنظر را وارد کنید.

4. محتوای طراح سوال حدالامکان نباید دارای غلط های نگارشی یا املایی فاحش باشد. در صورت مشاهده بیش از اندازه اشکالات و اشتباهات، فراآزمون نمی تواند سوالات را در سایت منتشر کند

5. محتوای تولید شده باید مطابق با زمینه فعالیت فرد باشد. تأکید می شود که طراحان سوال از نشر سوالات نامربوط و یا غیر اخلاقی خودداری نمایند. در صورت تخلف و یا مشاهده هرگونه محتوا مغایر با قوانین سایت، بعد از تذکر به طراح، در صورت ادامه روند پنل طراح سوال غیرفعال می شود. 

6. در طراحی سوال نباید از جملات نامربوط و پیام های تبلیغاتی، غیراخلاقی و سیاسی استفاده شود. در صورت مشاهده، بعد از تذکر به طراح، پنل وی غیرفعال خواهد شد. فراآزمون صرفا مکانی علمی به دور از بحث سیاسی است و از محتوا سیاسی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران حمایت نمی کند. در صورت نشر اینگونه محتوا، عواقب ناشی از آن با طراح موردنظر است.

7. فراآزمون فقط محتواهایی را تأیید می کند که با قوانین مندرج در سایت مطابقت داشته باشد.

8. قسمت درباره طراح و بخش سوابق حداقل در 3 سطر تکمیل گردد.

9. در صورت رد شدن محتوا و عدم تأیید توسط مدیریت سایت، وظیفه ویرایش محتوای ایجاد شده بر عهده طراح می باشد و فراآزمون هیچ دخل و تصرفی در محتوای موردنظر نخواهد داشت.

10. تنظیمات آزمون و بانک سوال باید به صورت دقیق انجام شود. پس از تأیید نهایی توسط ادمین سایت، هرگونه تغییر در محتوا نیاز به تأیید مجدد دارد.

11. در صورت تغییر در قیمت محتوا، کاربرانی که محتوا را دریافت نکرده‌اند با قیمت جدید دریافت خواهند کرد و کاربرانی که قبلا محتوا را دریافت کرده اند، مابه التفاوتی پرداخت نخواهند کرد.

12. سهم درامدی اشخاص حقوقی و حقیقی از آزمونهای آنلاین و بانک سوالات تستی که ارسال می نمایند پس از کسر کسورات قانونی به ترتیب 70 و 60 درصد است.